הארמון המלכותי באמסטרדם 2019 – כרטיסים, מחירים ומידע נוסף

הארמון המלכותי באמסטרדם 2019 – כרטיסים, מחירים ומידע נוסף

כמה עולים הכרטיסים לארמון המלכותי של אמסטרדם ואיפה כדאי לקנות? האם כדאי להיכנס לשם בכלל? ומה חשבו על הארמון המטיילים הישראלים ברשת? קבלו את המדריך הטוב ביותר לארמון המרשים של אמסטרדם.

הארמון המלכותי של אמסטרדם (Royal Palace Amsterdam) הוא מבנה ידוע ומוכר מאוד באמסטרדם ומכיוון שהוא ממוקם גם בכיכר המרכזית של העיר – כיכר דאם, תיירים רבים בוחרים לבקר בו ולהיכנס גם לחלקו הפנימי. הארמון דורג במקום ה-61 מבין כל 600 האטרקציות באמסטרדם המופיעות באתר טריפ אדווייזר והוא נחשב לאטרקציה תיירותית ופופולרית מאוד בעיר.

למרות שלדעת מטיילים רבים (עניין של טעם כנראה), הארמון מבחוץ לא נראה מרשים ומלכותי כל כך כמו ארמונות ידועים אחרים באירופה, מבפנים כבר מדובר בסיפור אחר לגמרי ובהסכמה גורפת בין המטיילים ואם תבחרו להיכנס לארמון מבפנים (בתשלום), תזכו לראות את חדרי המלוכה המפוארים, ציורי קיר מרשימים, שנדלירים מרהיבים ובקיצור, כל מה שמצפים לראות בארמון מפואר.

ביקור בתוך הארמון וסיור מודרך במוזיאון הנמצא בפנים, יעניק לכם מידע מעניין על ההיסטוריה המרתקת של מלוכת הולנד דרך הארמון החל מתקופת תור הזהב של הולנד במאה ה-17 ועד לימינו אנו שגם היום משמש את המדינה באירועים רשמיים וחגיגיים.

הארמון המלכותי באמסטרדם – מחיר כרטיסים

הכניסה לארמון המלכותי היא בתשלום, אך לא יקר במיוחד בדומה לאטרקציות תיירותיות אחרות באמסטרדם, וכאן תשלמו רק 10 יורו לאדם מעל גיל 18. ילדים מתחת לגיל זה, פטורים מכרטיס ויכולים להיכנס בחינם.

איך כדאי לקנות כרטיסים לארמון באמסטרדם?

כמו שאר האטרקציות הפופולריות באמסטרדם, גם קופות הכרטיסים של הארמון עמוסות ורכישת כרטיסים בקופות הארמון, כרוכה ברוב המקרים בהמתנה ארוכה בתור. לכן, הדרך הפופולרית והמומלצת ביותר כיום לרכוש כרטיסים לארמון, היא באמצעות האינטרנט כאשר בוחרים מראש תאריך ושעה מדוייקים וכך נכנסים ישירות למבנה מבלי לחכות בתור לקופות.

אתר "Tiqets" המצוין והפופולרי בקרב המטיילים הישראלים, מציע בעמוד הבא כרטיסים דיגיטליים לארמון ב-10 יורו, אותם ניתן להוריד ישירות לטלפון הנייד ללא צורך בהדפסת הכרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה.

ארמון המלכותי של אמסטרדם – שעות פעילות ודרכי הגעה

הארמון פתוח בכל יום בין השעות 10:00 בבוקר ועד ל-17:00 אחר הצהריים. הארמון ממוקם בכיכר דאם כך שקשה מאוד להסתבך בהגעה אליו. פשוט מגיעים לכיכר דאם ומשם כבר תוכלו לראות בו ניצב בגאווה.

טיפים והמלצות על הארמון המלכותי של אמסטרדם ממטיילים ישראלים שכבר ביקרו בו

  • "אל תתנו לחזית הלא מרשימה מבחוץ להטעות אתכם. ברגע שנכנסים, זאת חוויה עצומה. ממליץ לכולם להיכנס".
  • "כדאי להזמין כרטיסים מראש ב-10 יורו ולהימנע מהתורים בקופות".
  • "מקום מהמם ביופיו. ציורי קיר ומנורות תקרה שרואים רק בסרטים.
  • "ממליצה להשתמש באוזניות (הסברים באנגלית – אין בעברית) – מוסיף הרבה לחוויה".

הארמון המלכותי באמסטרדם 2019 – כרטיסים, מחירים ומידע נוסף
4.9 (97.14%) 14 vote[s]

כבר ביקרתם במקום? הגולשים שלנו ישמחו לשמוע את דעתכם. כתבו כאן:

כתובת האי-מייל לא תפורסם ולא ייעשה בה אף שימוש!

דילוג לתוכן