התצפית סקיי ויוז דובאי (Sky Views Observatory) – המדריך השלם!

התצפית סקיי ויוז דובאי (Sky Views Observatory) - המדריך השלם!

מגלשה שקופה בגובה של 220 מטרים והליכה על קצה גורד שחקים בדובאי - קבלו את התצפית החדשה והמדוברת של דובאי Sky Views Observatory שכובשת את המטיילים הישראלים. במה מדובר? איך מגיעים? וכמה עולים כרטיסים? אתר "מטיילים בעולם" עם כל מה שצריך לדעת על ביקור בסקיי ויוז בדובאי ב-2023.

התצפית Sky Views Observatory היא תצפית חדשה וייחודית בדובאי שהפכה מהר מאוד לאחת האטרקציות המבוקשות ביותר בקרב המטיילים הישראלים בדובאי בזכות האטרקציות הייחודיות שהיא מציעה, ועומדת להיות ללא ספק אחת הפופולריות ביותר גם בקיץ הקרוב.

מדובר בתצפית הממוקמת בקומות ה-52 וה-53 בגורד השחקים The Address שבדובאי ומציעה קומה שקופה לגמרי של 25 מטרים כדי לקבל את הראות הטובה ביותר. התוצאה המתקבלת היא מדהימה וניתן לראות את כל גורדי השחקים של דובאי ובמרכזן כמובן גם את הבורג' ח'ליפה הגבוה בעולם.

הנוף המדהים, הוא למעשה רק חלק ממה שזוכים לקבל מבקרי התצפית. מלבד הטיול בקומת התצפית, תוכלו ליהנות גם מ-2 אטרקציות מדהימות לחלוטין שגונבות לגמרי את ההצגה ומושכות לשם מטיילים רבים. אז במה בדיוק מדובר? הנה מה שמציעים במתחם:

מגלשת זכוכית שקופה בגובה 220 מטר! (Glass Slide)

ובכן, האטרקציה הראשונה שמציע מתחם התצפית הכלולה בכרטיס הכניסה הרגיל, היא מגלשת זכוכית שקופה ומיוחדת שהמתגלשים בה, זוכים לתחושה של גלישה באמצע השמיים ובגובה של לא פחות מ-220 מטרים!

צפו בסרטון הבא כדי לראות את המגלשה בפעולה:

הליכה על קצה גורד שחקים (Edge Walk Experience )

האטרקציה השנייה והלא פחות מדהימה, היא הליכה על קצה קומה שלמה בגורד שחקים באוויר הפתוח כשהמבקרים מצויידים כמובן באבזור בטיחות ובאמצעי הגנה שלא מאפשרים ליפול.

המבקרים יוכלו להקיף את כל הקומה כשדבר אינו מפריד בינם לבין השמיים. משך ההקפה היא כ-20 דקות. ה-Edge אינו כלול בכרטיס הכניסה ויש לרכוש כרטיסים מיוחדים לשם כך. פרטים נוספים, מיד בהמשך.

כך נראית ההליכה על האדג' בפעולה:

כרטיסים ומחירים 2023 - כמה עולים הכרטיסים לתצפית סקיי ויוז דובאי? ומה הם כוללים?

מחיר הכרטיסים הרגילים לתצפית עומדים על כ-23 יורו למבוגר (מעל גיל 13) וכ-19 יורו לילדים. הכרטיס הרגיל כולל כניסה של חצי שעה לתצפית וכולל גלישה אחת בלבד במגלשה השקופה (ניתן לרכוש גלישה נוספת במחיר של 25 דירהאם).

לצד הכרטיסים הרגילים, תוכלו לרכוש גם כרטיסים מיוחדים לתצפית הכוללים גם את ה-Edge Walk Experience. כרטיסים אלו יקרים יותר ועומדים על כ-127 יורו לאדם. כרטיסים אלו כוללים למעשה את התצפית, המגלשה ואת ההליכה על קצה קומת גורד השחקים.

איפה כדאי לקנות את הכרטיסים?

כדאי לזכור כי מדובר באטרקציה פופולרית ומבוקשת ביותר ולכן כדאי ומומלץ לרכוש כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט כדי לשריין לעצמכם כרטיסים בשעה ובתאריך שנוח לכם.

אפשר למצוא אתרים רבים ברשת שמוכרים כרטיסים לתצפית. אתר "Tiqets" למשל, הנחשב לאחד הפופולריים בקרב המטיילים הישראלים, מציע בעמוד הבא כרטיסים דיגיטליים לתצפית ללא צורך בהדפסתם. כל מה שעליכם לעשות הוא להציג את הכרטיסים הדיגיטליים באמצעות הסמארטפון שלכם בכניסה, ולהיכנס.

יתרון נוסף שמציעים ב-Tiqets, הוא אופציה לביטול חינם של הכרטיס במידה ולא תוכלו להגיע בסופו של דבר וכמו כן, ישנה גם תמיכה של נציג אנושי 24/7 בצ'אט באתר.

אתר נוסף ופופולרי שמציע כרטיסים לתצפית הוא אתר "Get Your Guide" שמציע בעמוד הבא כרטיסים לתצפית.

המלצה: אם אתם מתכננים ביקור ביותר מאטרקציה אחת בחופשה שלכם בדובאי, כדאי לשקול רכישת הכרטיס "Dubai Explorer Pass" שמציע כניסה לאטרקציות רבות בדובאי בכרטיס אחד ובהנחה משמעותית. פרטים נוספים, תוכלו למצוא באתר הבא.

שעות פתיחה ודרכי הגעה

התצפית פתוחה בכל ימות השבוע בין השעות 10:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה. הכתובת המדויקת של התצפית היא Sky View Emaar Square Area Downtown, 111969, Dubai.

עוד מידע על דובאי באתר מטיילים בעולם

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

וכאן זה המקום להגיב ולשתף:

0 comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "מטיילים בעולם"

כאן תמצאו את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת. בלי חפירות ובלי תוכן מיותר. רק מה שחשוב באמת!

מי אנחנו? ובכן, אתר "מטיילים בעולם" מורכב מצוות שלם של מטיילים וכותבים מנוסים ומקצועיים שהספיקו לבקר יחד במאות יעדים ואיזורים שונים ברחבי העולם והחליטו להעביר את הידע והנסיון שלהם, על גבי כתב באתר אחד ובצורה אחראית, מסודרת ומאורגנת.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק