המוזיאון היהודי בפראג – כרטיסים, מחירים, וכל הפרטים החשובים

המוזיאון היהודי בפראג – כרטיסים, מחירים, וכל הפרטים החשובים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

המדריך השלם לביקור במוזיאון היהודי בפראג ב-2021. מה בדיוק רואים שם? מהם מחירי הכרטיסים ואיזה סוג כדאי לקנות? וגם כמה טיפים והמלצות ממטיילים ישראלים שכבר ביקרו שם.

המוזיאון היהודי בפראג, הוא אחד מהאתרים המבוקשים והמתויירים ביותר בקרב המטיילים הישראלים בפראג, במיוחד הודות לקשר היהודי וההיסטורי של העם היהודי עם העיר. המוזיאון שוכן בתוך הרובע היהודי בפראג שבו מטייילים כמעט כל תייר ישראלי שמגיע לפראג.

המוזיאון הוא למעשה מתחם של כמה מבנים שונים הכוללים בתי כנסת, בית קברות ומבנים נוספים וכרטיס הכניסה המשולב, מאפשר כניסה וביקור בכל אותם מבנים וכולל גם סיור מודרך ברובע היהודי בפראג יחד עם ביקור במוזיאון. פרטים נוספים, בהמשך עמוד זה.

כאמור, המוזיאון מורכב מכמה מבנים שונים שכוללים את בית הכנסת הספרדי, בית הכנסת פינקס, בית הכנסת הקלויז, בית הכנסת מייזל, בית הטהרה של חברה קדישא ובית הקברות היהודי העתיק.

בכל אחד מהאתרים האלו, נמצא מוזיאון המוקדש ליהודי צ'כיה עם הסברים ומוצגים על ההיסטוריה והתרבות של היהודים בכל הזמנים. מדובר בהיסטוריה מעניינת ומרתקת ביותר והמטיילים שכבר ביקרו שם, ציינו לטובה והמליצו על ביקור במקום.

כרטיסים למוזיאון היהודי בפראג - מהם המחירים ב-2021 ומה כלול בכרטיס?

הכניסה לכל מבני המוזיאון היא בתשלום. ניתן לרכוש לכל אחד מהמבנים השונים כרטיס כניסה נפרד, אך הרוב המוחלט של המטיילים בוחרים לרכוש את הכרטיס המשולב המקנה כניסה לכל מבני המוזיאון וגם סיור מודרך בכל הרובע היהודי בפראג.

מחיר הכרטיס המשולב + סיור מודרך עומד על כ-26 יורו לאדם וניתן ואף מומלץ להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט כדי לחסוך בזמן ההמתנה בתורים ולשריין כרטיסים בתאריך והשעה הרצויים.

ניתן לרכוש את הכרטיס המשולב באמצעות האתר המצוין והפופולרי מאוד בקרב המטיילים הישראלים "Tiqets" בעמוד הבא. הכרטיס כולל שעה וחצי של סיור רגלי בהדרכת מדריך מקצועי, וכניסה לכל מבני המוזיאון השונים. נקודת המפגש ממוקמת במרכז ברובע היהודי בפראג ותידרשו להציג את הכרטיס הדיגיטלי שרכשתם למדריך.

בית הקברות היהודי העתיק במוזיאון היהודי בפראג
בית הקברות היהודי העתיק במוזיאון היהודי בפראג

טיפים והמלצות על המוזיאון היהודי בפראג ממטיילים ישראלים שכבר ביקרו שם

  • "מקום מרתק ומעניין ביותר. חובה לכל מטייל ישראלי ויהודי".
    "מומלץ מאוד לרכוש את הכרטיס המשולב שיאפשר לכם כניסה לכל בתי הכנסת המרתקים ברובע היהודי".

עוד מידע על פראג באתר "מטיילים בעולם"

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

וכאן זה המקום להגיב ולשתף:

0 comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "מטיילים בעולם"

כאן תמצאו את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת. בלי חפירות ובלי תוכן מיותר. רק מה שחשוב באמת!

חפשו באתר עכשיו

חפשו מלונות ברחבי העולם

אנחנו גם בפייסבוק