גשר אלכסנדר השלישי בפריז – כל מה שחשוב לדעת!

גשר אלכסנדר השלישי בפריז - כל מה שחשוב לדעת!

גשר אלכסנדר השלישי (Pont Alexandre-III) הוא אחד המונומנטים הידועים בפריז ומושך אליו הרבה מאוד מהתיירים בפריז. הגשר חוצה את נהר הסיין המרכזי בפריז ומחבר בין הרובע השביעי שבו נמצאת שדרת השאנז אליזה המפורסמת, לרובע השמיני שבו ממוקם בין היתר מגדל אייפל הידוע.

למעשה, מטיילים רבים בוחרים לעבור בגשר כחלק ממסלול טיול קלאסי בפריז המחבר את מגדל אייפל עם השאנז אליזה ושער הניצחון. כמו כן, אחד ממוקדי המשיכה העיקריים של הגשר הוא נקודת התצפית המדהימה שהוא מציע למגדל אייפל בשעות ביום או בלילה.

הגשר עצמו, הוא מבנה מרהיב ומרשים במיוחד העטור בפסלים מוזהבים מיוחדים לצד קישוטים שונים ומגוונים. הפסלים שעל הגשר נבנו ע"י פסלים רבים לאורך תקופות רבות והידועים שבהם הם פסלי האריות ופסלי הנימפות המרהיבים. האיזור עצמו של הגשר תוסס במיוחד ומסביבו תוכלו למצוא אינספור פאבים, מסעדות, בתי קפה, דוכני רחוב שונים, מופעי רחוב, ציירים שיציירו אתכם או את הנוף בתמורה לכמה עשרות יורו, ובקיצור, איזור שוקק חיים ותוסס.

גשר אלכסנדר פריז
גשר אלכסנדר בפריז עם הפסלים המוזהבים המרהיבים

כמה טיפים לטיול מהנה בגשר אלכסנדר השלישי

  • ראשית, אל תוותרו על הטיול בגשר. זה בהחלט שווה את החוויה.
  • מומלץ לשלב את הטיול בגשר אלכסנדר השלישי עם הטיול בשאנז אליזה וגני טווילרי שנמצאים לא רחוק משם, ומשם להמשיך לכיוון הארמון הגדול והקטן ולאטרקציות נוספות.
  • מומלץ במיוחד לבקר בגשר בשעות הערב ובשעות השקיעה, כדי להשיג את התמונות הטובות ביותר.

כבר ביקרתם במקום? הגולשים שלנו ישמחו לשמוע את דעתכם. כתבו כאן:

כתובת האי-מייל לא תפורסם ולא ייעשה בה אף שימוש!