המוזיאון היהודי בורשה – כרטיסים, מחירים, המלצות וכל הפרטים!

המוזיאון היהודי בורשה - כרטיסים, מחירים, המלצות וכל הפרטים!

אחד המוזיאונים החשובים והמרתקים ביותר בורשה, הוא המוזיאון לתולדות יהודי פולין. מה תוכלו לראות שם? איך מגיעים? כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים? ומה חשבו על המקום המטיילים הישראלים שכבר ביקרו שם? כל זה ועוד במדריך הטוב ביותר ברשת לביקור במוזיאון.

אם אתם מתכוונים לבקר בורשה, אין בכלל שאלה בקשר לביקור במוזיאון לתולדות יהודי ורשה (POLIN Museum of the History of Polish Jews), הנחשב ללא ספק לאתר חובה ו-Must See לכל מטייל בעיר, במיוחד עבור ישראלים ויהודים.

מדובר באחד המוזיאונים החשובים והמרתקים ביותר בפולין ואולי בכל העולם בכלל, בכל הקשור להיסטוריה היהודית הקשה והמרתקת. מאז הקמתו ב-2013, מטיילים ישראלים רבים בוחרים לבקר בו ואלו שכבר ביקרו שם, העניקו למקום ציונים מעולים והמלצות.

המוזיאון ממוקם למעשה בשטח שבו שכן גטו ורשה הידוע, ממול האנדרטה לזכר גיבורי גטו ורשה ורבים משלבים את הביקור במוזיאון יחד עם נקודות עניין חשובות נוספות בעיר. כדאי גם להגיע עם כרטיסים שנקנו מראש כדי לשריין לכם כרטיסים פנויים בתאריך הנדרש. פרטים נוספים, מיד בהמשך.

ובכן, מדובר במוזיאון מושקע במיוחד המוקדש כולו לאלף שנות היסטוריה של יהודי פולין. המקום עוצב כשהוא מחולק לחללים נפרדים המוקדשים כל אחד לתקופה אחרת בהיסטוריה כמו למשל היהודים בפולין בימי הביניים, בימי האיחוד הליטאי פולני וכמובן בתקופת מלחמת העולם השנייה והשואה.

המבקרים במוזיאון היהודי בורשה, יוכלו לראות רפרטואר גדול של ציורים, צילומים, פריטים וכד' בתערוכות קבועות ומתחלפות. מדובר במבנה מרהיב במיוחד הן מבפנים והן מבחוץ. ומרבית הביקורות ברשת הן חיוביות וממליצות בחום על ביקור במקום.

כרטיסים למוזיאון תולדות יהודי פולין בורשה - מה המחירים ואיפה כדאי לקנות?

מחיר הכרטיסים למוזיאון היהודי בורשה עומד נכון ל-2022 על בין כ-7 יורו לאדם לכרטיס לתערוכות המתחלפות בלבד ועד לכ-8 יורו לאדם לכרטיסים הכוללים גישה לכל התערוכות במוזיאון.

מכיוון שזהו מקום מבוקש מאוד בעונות התיירות, המקום עמוס במבקרים ולכן מומלץ מאוד לרכוש את הכרטיסים מראש כדי לשריין לכם מקום בטוח בתאריך ובשעה ברצויה.

את הכרטיסים תוכלו לרכוש מראש באמצעות אתר "Tiqets" המצוין והפופולרי מאוד בקרב המטיילים הישראלים. האתר מציע בעמוד הבא, כרטיסים דיגיטליים למוזיאון ללא הצורך בהדפסתם. פשוט מגיעים לכניסה, סורקים בכניסה את הסמארטפון שלכם עם הכרטיס, ונכנסים.

גם אתר Getyourguide המצוין, מציע בעמוד הזה, כרטיסים למוזיאון ומציע גם אפשרויות נוספות של כרטיסים מיוחדים הכוללים סיורים פרטיים וכניסה ללא תור למוזיאון.

המוזיאון היהודי בורשה - כרטיסים, מחירים, המלצות וכל הפרטים!

דרכי הגעה ושעות פעילות

המוזיאון פתוח בימי חמישי עד ראשון החל מהשעה 10:00 בבוקר. כתובת המוזיאון היא Anielewicza 6, 00-157, Warsaw. ניתן להגיע לשם באמצעות התחבורה הציבורית באוטובוס בקווים 111, ו-180, בטראם בקווים 15,17,18,33,35 או ברכבת התחתית ולרדת בתחנת Ratusz Arsenał station.

המלצות על המוזיאון היהודי בורשה ממטיילים ישראלים שכבר ביקרו שם

  • "מקום כל כך חשוב ומרתק בהיסטוריה היהודית. פשוט אסור לפספס".
  • "מוזיאון מושקע ומוקפד מאוד. המוצגים מרתקים ומעבירים את המסר בצורה מאוד חדה וברורה. מומלץ לקחת גם את האוזניות ולשמוע הסברים עמוקים על המוצגים כולל בשפה העברית".
  • "אתר חובה לביקור עבור כל מטיילים בורשה. 1000 שנות היסטוריה יהודית בפולין המחולקת ל-60 תחנות שונות. מבנה המוזיאון מרשים למדי".
  • מומלץ להקדיש לפחות 4 שעות לביקור כולל כדי להתרשם מהמקום כמו שצריך".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

וכאן זה המקום להגיב ולשתף:

0 comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "מטיילים בעולם"

כאן תמצאו את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת. בלי חפירות ובלי תוכן מיותר. רק מה שחשוב באמת!

חפשו באתר עכשיו

חפשו מלונות ברחבי העולם

Booking.com

אנחנו גם בפייסבוק