אתם שאלתם - אנחנו עונים

הגולשים שאלו: ספינת קאטי סארק בלונדון - האם כדאי וכמה עולה?

קאטי סארק כרטיסים
הגולשים שאלו: ספינת קאטי סארק לונדון - האם כדאי וכמה עולה?

תשובה: הספינה קאטי סארק (Cutty Sark) היא אטרקציה תיירותית חביבה וידועה מאוד בלונדון, גם בקרב מטיילים ישראלים רבים. הקאטי סארק הייתה ספינת מסחר מסוג קליפר מהמאה ה-19 שהייתה הספינה המהירה ביותר בתקופתה.

הספינה כיום ממוקמת בגרינוויץ' ומשמשת כמוזיאון ואתר מבקרים פופולרי ומבוקש ביותר בלונדון, במיוחד בקרב משפחות עם ילדים ואם לשפוט לפי הביקורות הרבות ברשת, מדובר בהחלט במקום מומלץ לבקר בו לילדים ולמבוגרים כאחד.

המבקרים במוזיאון ובספינה, ייהנו מהסברים מרתקים על ההיסטוריה הימית של בריטניה בכלל ועל ספינות הקליפר בפרט, המוזיאון מכיל אוסף גדול של עוגנים, מפות, מדים, ציורים ועוד שלל מוצגים מרתקים שעוזרים להמחיש כיצד התנהלה הספינה לפני שנים רבות.

בנוסף, המבקרים יוכלו גם לעלות על הספינה ולחוש מקרוב את אווירת צוות הספינה ולראות את האביזרים והמתקנים שעל הסיפון וגם לרדת למטה אל חדרי המלחים והימאים שבבטן הספינה. 

קאטי סארק – כרטיסים ומחירים

מחיר הכרטיסים לקאטי סארק בלונדון עומד נכון ל-2023 על כ-20 יורו לאדם. מומלץ מאוד לרכוש את הכרטיסים באינטנרט כדי להבטיח לכם מקום וכדי לחסוך את ההמתנה בתור לקופות שיכול לקחת זמן רב בזמני עומס.

את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות אתר "Tiqets" המצויין והפופולרי מאוד בקרב המטיילים הישראלים. האתר מציע בעמוד הבא כרטיסים דיגיטליים לא צורך בהדפסה. פשוט מציגים בכניסה את הסמארטפון שלכם עם הכרטיס ונכנסים.

כדאי לדעת: אם רכשתם את הכרטיס "לונדון פאס", אתם יכולים להיכנס בחינם לקאטי סארק. כמו כן, ניתן לרכוש כרטיסין משלובים הכוללים כניסה לקאטי סארק וכניסה למצפה הכוכבים של גריניץ'.

שאלות נפוצות נוספות על לונדון

עוד מידע על לונדון באתר "מטיילים בעולם"

  • פנו לכם אחה"צ או ערב אחד וקפצו לאחד מהמיוזיקלס השווים בווסטאנד של לונדון. הנה מדריך ובו כל המידע העדכני על מחזות זמר בלונדון ב-2023. אילו מופעים רצים השנה? איפה קונים כרטיסים? ועוד מידע רב.
  • אל תחשבו על הזמנת מלון בעיר לפני שקראתם את המדריך השלם שלנו למציאת מלונות מומלצים בלונדון ב-2023. המידע המקיף והטוב ביותר שתמצאו ברשת.
  • מטיילים עם ילדים בלונדון? בואו לקרוא את המדריך המקיף ביותר ברשת שכתבנו באתר על לונדון עם ילדים ב-2023.
  • בואו להכיר אטרקציות מומלצות בלונדון שכל תייר חייב להכיר. כל המידע שצריך לדעת לרבות מחירים, כרטיסים, שעות פעילות, דרכי הגעה ועוד.
  • הסטודיו של הארי פוטר, טיול לסטונהנג', טירת וינדזור ועוד… אפשר גם לצאת מלונדון ליום אחד ולהכיר אטרקציות מרתקות לכל המשפחה. בואו למצוא טיולים יומיים מלונדון שנחשבים למומלצים ביותר!
  • אספנו לכם את הסיורים המומלצים ביותר בלונדון ב-2023. את המדריך הזה לא כדאי לפספס!

ברוכים הבאים לאתר "מטיילים בעולם"

כאן תמצאו את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת. בלי חפירות ובלי תוכן מיותר. רק מה שחשוב באמת!

חפשו באתר עכשיו

חפשו מלונות ברחבי העולם

Booking.com

אנחנו גם בפייסבוק