קאסה באליו – כל מה שצריך לדעת על המבנה המרהיב של גאודי

קאסה באליו - כל מה שצריך לדעת על המבנה המרהיב של גאודי

קאסה באטיו או קאסה באליו (Casa Batllo‬) הוא אחד מהמבנים הידועים ביותר בברצלונה שנבנו (שופצו במקרה הזה) ע"י אדריכל העל הקטלוני אנטוני גאודי ונחשב לאחד המבנים המפורסמים ביותר שלו ולאתר "חובה" לביקור בקרב התיירים הרבים המטיילים בעיר.

זהו מבנה מיוחד במינו המעוצב בצורה יוצאת דופן המאפיינת את עיצוביו של גאודי. המבנה תוכנן בקפידה רבה והותאם לרצונותיו הספיציפיים של גאודי. המבנה ממוקם ברובע אישמפלה המתוייר והוא למעשה חלק מתוך קומפלקס של בניינים מיוחדים המכונים "תפוח המריבה".

במידה ובוחרים להיכנס למבנה (הכניסה בתשלום), תוכלו לקרוא ולשמוע הסברים והדרכה על הבנייה וההיסטוריה של המקום. בערבים, ישנם מופעים מוסיקליים חיים במקום להם נדרש כרטיס בנפרד. כמו כן, ישנם גם "אקסטרות" נוספות שאפשר להזמין בנפרד כמו צילום במרפסת הבניין, כניסה מוקדמת לפני כניסת הקהל, כרטיס חופשי ללא תאריך או שעה ספציפיים ועוד.

כרטיסים לקאסה באליו

הכניסה לתוך קאסה באליו היא בתשלום בלבד. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-24.5 בקנייה אונליין. מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים אונליין וכך גם ליהנות מההנחה וגם לחסוך את התור הארוך בקופות ולהיכנס ישר למקום ללא המתנה.

באתר Tiqets המעולה והפופולרי מאוד בקרב המטיילים הישראלים, מציעים בעמוד הבא כרטיסים לקאסה באליו כולל הדרכת וידאו כאשר הכרטיסים מגיעים ישירות לטלפון הנייד שלכם באמצעות מייל, סמס או באפליקציה, ללא צורך בהדפסת כרטיסים. פשוט מציגים את הסמארטפון בכניסה, ונכנסים.

שעות הפתיחה של קאסה באליו הם כל יום בשנה החל מהשעה 09:00 בבוקר ועד 21:00 בערב (ניתן להיכנס עד ל-20:00 בערב).

טיפים והמלצות על קאסה באליו ממטיילים ישראלים ברשת

  • "מקום פשוט מדהים! גאודי במיטבו. אסור לפספס!".
  • "להזמין רק כרטיסים מהאינטרנט. ואם לא הצלחתם, להגיע מוקדם או לקראת שעות הסגירה. אחרת, מצפה לכם תור ארוך במיוחד".
  • "מתאים גם לילדים ומשפחות".

קאסה באליו – כל מה שצריך לדעת על המבנה המרהיב של גאודי
5 (100%) 3 vote[s]

כבר ביקרתם במקום? הגולשים שלנו ישמחו לשמוע את דעתכם. כתבו כאן:

כתובת האי-מייל לא תפורסם ולא ייעשה בה אף שימוש!

דילוג לתוכן