פסטיבל האורות באמסטרדם 2019/2020 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

פסטיבל האורות באמסטרדם 2019/2020 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

מתכננים חופשה באמסטרדם בחורף 2019/2020 הקרוב? אל תחמיצו הזדמנות לשייט בפסטיבל האורות המפורסם של אמסטרדם שמשתלב עם אווירת חג המולד והופך את הביקור בעיר לחוויה ייחודית. אז איפה קונים כרטיסים לשייט? כמה זה עולה? ואיך תמצאו כרטיסים בהנחה? הכנו לכם מדריך מפורט לקראת ביקור בפסטיבל האורות באמסטרדם.

פסטיבל האורות באמסטרדם (Amsterdam Light Festival) שיתקיים השנה כבר בפעם השמינית בחורף הקרוב, הוא אחד הפסטיבלים היותר מגניבים המתקיימים באירופה כשהוא משלב בתוכו את התעלות המקסימות של אמסטרדם, יחד עם תאורה מיוחדת שמעוצבת ע"י טובי מעצבי התאורה ההולנדים, וכל זה בתוך אווירת חג המולד הנפלאה שמיוחדת גם ללא הפסטיבל.

המבקרים בפסטיבל המיוחד הזה, יוכלו לבקר ולהתרשם מעיצובי התאורה האמנותיים והמיוחדים האלו באמצעות הליכה, רכיבה על אופניים, או בדרך הפופולרית ביותר – שייט בתעלות של העיר. רחובות העיר המרכזיים מתקשטים כולם במציגי התאורה האלו ולצידם גם הסבר בשפה האנגלית המציג ומסביר על המיצג ועל האמן שעיצב אותו.

איפה קונים כרטיסים לפסטיבל האורות באמסטרדם וכמה זה יעלה?

הפסטיבל יתקיים השנה בין התאריכים 28 בנובמבר 2019 ועד ה-20 בינואר 2020, כך שאם אתם מתכננים חופשה באמסטרדם או באיזור בתקופה זו, מומלץ מאוד לשריין כרטיסים לשייט כבר מעכשיו וליהנות ממחירים מוזלים של כרטיסים בהנחת מכירה מוקדמת.

את הכרטיסים ניתן להזמין באינטנרט באתרי הכרטיסים המובילים, באתר "Tiqets" הפופולרי והאהוב מאוד על התיירים הישראלים, כבר פתחו מכירה מוקדמת ומציעים בעמוד הבא כרטיסים לשייט בפסטיבל במחירים מוזלים ובהנחות של עד 20 אחוז הנחה. כך תוכלו למצוא כרטיסים ב-19.50 יורו במקום 24 יורו לאדם.

איפה מתקיים הפסטיבל?

הפסטיבל עצמו מתקיים לכל אורך הרחובות המרכזיים והתעלות שמרכז אמסטרדם. הסיורים והשייט בתעלות יוצאים מנקודות קבועות כמו מהתחנה המרכזית, ה-Leidsekade וממקומות נוספים. תוכלו למצוא פרטים נוספים בעמוד הבא.

1 תגובה
  1. יעל ר אומר

    האם זה יהיה באותה מתכונת כמו בשנה שעברה?

כבר ביקרתם במקום? הגולשים שלנו ישמחו לשמוע את דעתכם. כתבו כאן:

כתובת האי-מייל לא תפורסם ולא ייעשה בה אף שימוש!