סיורים ברומא 2022 - אוסף טיולים מומלצים שחייבים להכיר!

רומא היא עיר של אטרקציות אינסופיות ומציעה מגוון רחב של אפשרויות המתאימות לכל סוגי התיירים. דרך מצויינת להצליח להכיר את רומא כמו שצריך, היא בעזרת סיורים מודרכים שהותאמו במיוחד לתיירים ומחולקים לפי נושאים או איזורים.

ישנם עשרות רבות של סיורים ברומא. חלקם סיורים קלאסיים העוברים באתרים הפופולריים והידועים כמו הקולוסיאום או מוזיאון הוותיקן, וחלקם סיורים אלטרנטיביים יותר המתמקדים בנושאים שונים כמו למשל סיורים קולינריים, סיורים היסטוריים, פוליטיים וכד'.

כדי לעשות לכם סדר מבין עשרות הסיורים השונים, אספנו לכם בעמוד הבא כמה טיולים וסיורים מומלצים ברומא שנחשבים לשווים ולמומלצים ביותר  ב-2022 עם הרבה מידע על כל סיור – מה הוא כולל? כמה הוא עולה? ואיך קונים כרטיסים מראש?

אז מבלי לדבר הרבה, בואו פשוט נתחיל:

טיולים וסיורים מומלצים ברומא ב-2022

רומא עמוסה ומלאה באטרקציות שונות אך לפני כולם ניצבים להם שני אתרים שנחשבים ל"חובה" בקרב התיירים וטיול ברומא ללא ביקור בהם, יהיה החמצה גדולה. אלו הם כמובן הקולוסיאום והוותיקן. הנה טיולים מומלצים לשני אתרים אלו:

סיור מודרך בקולוסיאום ובכל המתחם מסביב

נתחיל עם אחד הסיורים הקלאסיים והפופולריים ביותר בקרב המטיילים ברומא. הקולוסיאום הוא כמובן גולת הכותרת של האטרקציות התיירותיות ברומא ומטיילים רבים בוחרים (ובצדק) להקדיש לו סיור מודרך ומקצועי.

הערך המוסף שבסיור מודרך בקולוסיאום הוא רב ומשתלם בהחלט. הסיור הבא של אתר התיירות הפופולרי והמצוין "Getyourguide" מציע סיור של כ-3 שעות עם מדריך מקצועי ומנוסה ועובר בקולוסיאום ובכל המתחם שמסביב הכולל את גבעת פלטין והפורום הרומאי.

מחיר הסיור עומד על כ-140 ש"ח לאדם וניתן לרכוש אותם מראש בעמוד הבא.

סיורים בקולוסיאום
סיורים בוותיקן

סיור מודרך במוזיאון הותיקן ובקפלה הסיסטינית

אחרי הקולוסיאום, ישנו אתר נוסף שנחשב ל-Must See ברומא. זהו כמובן מוזיאון הוותיקן שנחשב לאחד הסמלים של רומא ולאחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בעולם.

אם יש אתר שבאמת שווה לבקר בו באמצעות סיור מודרך, זהו ללא ספק מתחם מוזיאוני הוותיקן. ישנם כל כך הרבה פרטים קטנים והיסטוריה מפוארת מסביב, שרק מדריך מקצועי יוכל להעביר לכם את החוויה בצורה הנכונה והמדוייקת.

הסיור הבא למשל, יציע לכם הדרכה מקצועית של כ-3 שעות בכל מתחמי המוזיאון וגם כולל כניסה מהירה וללא המתנה בכניסה שכרטיס רגיל לא יציע. המחיר: כ-150 ש"ח לאדם.

טיולים וסיורים שווים ומיוחדים ברומא

אחרי שני האתרים החשובים והמרכזיים ברומא, מחכים לכם עוד אינספור טיולים מודרכים שונים במגוון תחומים כמו למשל סיורים ליילים, סיורים עם אופניים, סיורים קולינריים ועוד ועוד.

אספנו לכם את הסיורים הרומא המעניינים והמובחרים ביותר שתמצאו מתוך המבחר הגדול. הנה הם לפניכם:

עוד מידע על רומא באתר "מטיילים בעולם"

  • הכנו לכם את המדריך המושלם למציאת מלונות מומלצים ברומא שזכו בביקורות הגולשים הטובות ביותר ברשת בכל הפרמטרים. מדריך חובה.
  • בואו להכיר אטרקציות מומלצות ברומא שכל תייר חייב להכיר. כל המידע שצריך לדעת לרבות מחירים, כרטיסים, שעות פעילות, דרכי הגעה ועוד.

אז מה היה לנו במדריך?