חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיורים בבוקרשט - המלצה לכמה טיולים נהדרים שישדרגו כל טיול בבוקרשט!

בוקרשט (Bucharest) בירת רומניה, היא עיר מדהימה וכיפית ואחת המתויירות ביותר באירופה. מטיילים ישראלים רבים מגיעים לבוקרשט ונהנים מטיסה קצרה יחסית, מחירים זולים, אוכל מצוין ואווירה מזרח אירופאית נהדרת.

בוקרשט מציעה למטיילים בה הרבה מאוד אפשרויות ואטרקציות לראות ולטייל בהן. מומלץ גם פשוט לשוטט בסמטאות הצרות והרומנטיות שבעיר העתיקה ולשבת באחד מבתי הקפה והמסעדות הפזורים בה. 

מטיילים רבים בוחרים להכיר את העיר בצורה טובה יותר בעזרת סיורים מודרכים וטיולים מיוחדים עם מדריכים, שמעניקים ערך מוסף וחוויה נוספת להכרת את העיר. ישנם גם טיולים יומיים מעולים היוצאים ליום שלם מחוץ לבוקרשט ליעדים פופולריים ברומניה.

אז אילו טיולים וסיורים בבוקרשט נחשבים לפופולריים ולטובים ביותר? מה הם כוללים? וכמה זה יעלה לכם? אספנו וריכזנו את הסיורים המודרכים הטובים ביותר בבוקרשט. בואו נצא לדרך.

סיורים מומלצים בבוקרשט ב-2024

מלונות מומלצים בבוקרשט - אלו הם 3 המלונות שכבשו את הרשת!

הסיור הבא הוא אחד הסיורים הקלאסיים ביותר בבוקרשט. אורכו כשעתיים והוא ייקח אתכם אל המקומות והאתרים המרכזיים והידועים ביותר של בוקרשט.

הטיול יתחיל בעיר העתיקה של בוקרשט ויעבור באתרים ידועים באיזור זה. לאחר מכן, ימשיך הטיול ויגיע לרחוב הראשי Calea Victoriei שבו נמצאים כמה מהמונומנטים הידועים של בוקרשט כמו הארמון המלכותי, האטנאום הרומני ועוד. משם ימשיך הטיול לגני צ'ישמיג'יו המדהימים ולאתרים נוספים.

עלות הטיול: 16 יורו בלבד לאדם.

טירת דרקולה רומניה (טירת בראן) - כרטיסים והמלצה לטיול יומי נהדר!

האטרקציה התיירותית הפופולרית ביותר ברומניה היא טירת בראן המרהיבה שקרויה בפי רבים "טירת דרקולה" לאחר שרבים קישרו אותה לטירה המפורסמת שברומן הידוע של הסופר ברם סטוקר "הרוזן דרקולה" עם דמותו של הערפד המפורסם המבוסס על השליט הוולאכי מהמאה ה-15 שכונה "ולאד המשפד".

הטיול הבא הוא טיול יומי שלם היוצא מבוקרשט לביקור בטירה ועובר גם באיזורים מרהיבים ובטירות נוספות. הטיול כולל הסעה הלוך חזור מבוקרשט, מדריך צמוד, כניסה לכל הטירות ועוד. המחיר: 85 יורו לאדם.

סיורים בבוקרשט - המלצה לכמה טיולים נהדרים שישדרגו כל טיול בבוקרשט!

בניין הפרלמנט של בוקרשט הוא אחד המונומנטים הידועים ביותר בעיר ונחשב לאטרקציה התיירותית מס' 1 בעיר. הסיור הבא הוא הסיור הרשמי של המקום ויעניק לכם הרבה ערך מוסך על המבנה ועל ההיסטוריה המעניינת של רומניה. עלות הסיור והכניסה: 25 יורו.

בוקרשט בפרט ורומניה בכלל, עברו הרבה תהפוכות במאה השנים האחרונות עם השתלטות הקומוניזם על מזרח אירופה. הסיור המרתק הבא ייקח אתכם דרך האתרים והמבנים השונים, אל ההיסטוריה העמוקה של הקומוניזם בבוקרשט. המחיר: כ-21 יורו לאדם.

הקשר היהודי לרומניה נמצא גם בבוקרשט ואם אתם מגיעים לשם, מומלץ מאוד לבקר ולטייל ברובע היהודי של בוקרשט עם הסיור המודרך הבא.

הסיור נמשך כשעתיים ויכלול גם ביקור בבית הכנסת הכוראלי של בוקרשט. המחיר: 180 יורו.

ועוד כמה סיורים מעניינים בבוקרשט ששווה לבדוק!