חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אתם שאלתם - אנחנו עונים

מגדל טוקיו – המדריך למטייל 2024: איפה קונים כרטיסים וכמה זה עולה?

מגדל טוקיו - המדריך למטייל: איפה קונים כרטיסים וכמה זה עולה?
מגדל טוקיו

תשובה: קשה למצוא מטיילים שמגיעים לעיר טוקיו שביפן ולא משקיעים בביקור במגדל טוקיו הגבוה מעל כל גורדי השחקים של העיר ומזכיר לא מעט את מגדל אייפל של פריז.

לצד אטרקציות ידועות של טוקיו כמו למשל הארמון הקיסרי, או מעבר החציה של רובע שיבויה, גם מגדל טוקיו מושך אליו מיליוני מטיילים מכל העולם, וביניהם כמובן גם מטיילים ישראלים רבים.

כמו בכל המגדלים הגבוהים בעולם, גם האטרקציה המרכזית של מגדל טוקיו היא קומות התצפית הפתוחות לתיירים ומציעות נוף פנורמי משכר ומרהיב של קו הרקיע של טוקיו והזדמנות מעולה לקחת כמה צילומי סלפי שווים.

ישנן שתי תצפיות במגדל טוקיו. הראשונה, נקראת "Main Deck" והיא ממוקמת בגובה של כ-150 מטר. השנייה נקראת "Top Deck" וממוקמת בגובה של 250 מטרים. הכניסה לשתי התצפיות היא כמובן בתשלום.

אז איך, איפה וכמה עולים כרטיסים למגדל טוקיו ב-2024?

ובכן, דווקא ביחס לעיר יקרה כמו טוקיו, מחיר הכרטיסים למגדל טוקיו אינו יקר במיוחד ועומד על כ-7 יורו לאדם בלבד. כרטיסים אלו כוללים כניסה לתצפית הראשונה בלבד וניתנים לרכישה אונליין מראש באמצעות האתר הבא.

שימו לב: מומלץ לרכוש מבעוד מועד כדי לשריין לכם כרטיס בתאריך המבוקש. כדי לעלות לתצפית בקומה השנייה, יש לרכוש כרטיסים נוספים אותם ניתן לרכוש במקום בלבד.

שאלות וכתבות נוספות על טוקיו

ברוכים הבאים לאתר "מטיילים בעולם"

כאן תמצאו את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת. בלי חפירות ובלי תוכן מיותר. רק מה שחשוב באמת!

חפשו באתר עכשיו

חפשו מלונות ברחבי העולם

Booking.com

אנחנו גם בפייסבוק