הגולשים שאלו: כרטיס היער השחור 2021 - מה זה? איפה קונים? והאם משתלם?

הגולשים שאלו: כרטיס היער השחור 2021 - מה זה? איפה קונים? והאם משתלם?
הגולשים שאלו: כרטיס היער השחור 2021 - מה זה? איפה קונים? והאם משתלם?

תשובה: ובכן, כרטיס היער השחור הוא למעשה כרטיס המאגד בתוכו כניסה חינמית או כניסה בהנחה למאות אטרקציות, מסעדות, פעילויות ביער השחור – איזור הנחשב לאחד מהיעדים המומלצים והפופולריים ביותר למשפחות עם ילדים באירופה.

כרטיס היער השחור הוא פופולרי ונפוץ מאוד בקרב המטיילים ביער השחור והפך עם השנים לכמעט מוצר "חובה" בקרב המטיילים. הרשת מלאה בדעות לכאן ולכאן בשאלה האם הוא משתלם, אך נראה כי בקרב רוב המומחים, קנייתו בהחלט משתלמת.

מה כרטיס היער השחור כולל?

כמות האטרקציות הכלולות בכרטיס היא בהחלט מרשימה ותוכלו למצוא שם מאות רבות של אטרקציות מגוונות לכל סוגי התיירים לרבות מסעדות, אתרי ספא, בריכות, אתרי סקי ועוד.

האטרקציות המוכרות ביותר שכלולות בכרטיס הן אירופה פארק המפורסם הנחשב לאטרקציה המפורסמת ביותר ביער (שימו לב: צריך לבחור את האופציה הזאת ברכישת הכרטיס), פארק הנשרים והקופים, עולם הים, מפלי טריברג, פארק העולם המצחיק ופארק החבלים.

כמה עולה הכרטיס ואיפה קונים?

כרטיס היער השחור מתחיל בסביבות ה-185 ש"ח לאדם וכ-120 ש"ח לילד. ניתן גם לרכוש כרטיס משפחתי (זוג ושלושה ילדים) בסביבות ה-475 ש"ח לכל המשפחה. אפשר לרכוש אותו אונליין באתר "Get your Guide" הידוע בעמוד הבא.

שימו לב: בעת רכישת הכרטיס יש לבחור האם לכלול כרטיס לפארק אירופה. בחירה בכרטיס כולל פארק אירופה, תעלה את המחיר הכללי של הכרטיס , אך תהיה עדיין משתלמת בשקלול כלל האטרקציות הכלולות בכרטיס.

כדאי לדעת: הכרטיס כולל 3 ימים של כניסה והנחה לאטרקציות (אין חובה להשתמש בהם ברציפות).

ברוכים הבאים לאתר "מטיילים בעולם"

כאן תמצאו את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת. בלי חפירות ובלי תוכן מיותר. רק מה שחשוב באמת!

חפשו באתר עכשיו

חפשו מלונות ברחבי העולם

Booking.com

אנחנו גם בפייסבוק