הופעות בחו"ל ב-2021

כל ההופעות השוות שמחכות לכם בחו"ל השנה

ברוכים הבאים למדריך הטוב ביותר ברשת למידע על הופעות בחו"ל של אתר "מטיילים בעולם".

אין ספק ששנת 2020 לא הייתה השנה שציפינו שתהיה. הופעות ענק שהיו אמורות להתקיים באירופה בוטלו אחת אחרי השנייה וגם הופעות עתידיות כבר לא נראות הכי בטוחות.

בחודשים הקרובים, עם תהליך קבלת החיסונים לקורונה באירופה, אנחנו צפויים לשמוע על הופעות חדשות ועל פתיחת עולם התרבות וההופעות הגדולות מחדש. אנו נמשיך לעקוב מקרוב ולעדכן בזמן אמת על ההופעות הגדולות של 2021 ולבדוק גם מהם מחירי הכרטיסים לכל מופע? היכן כדאי לקנות? ואת כל הפרטים שחשוב לדעת.

אבל בינתיים, זה מה שהיה לנו אשתקד:

תוכן עניינים

אז אילו הופעות היו ב-2020?

למרות חוסר הוודאות בצל משבר הקורונה העולמי, אמנים רבים עדיין מציגים לוח הופעות עדכני לקיץ 2020 ומכירת הכרטיסים עדיין בעיצומה. אלו הן ההופעות הגדולות בחו"ל שעדיין מתקיימות ברחבי העולם בתקופה הקרובה (קחו בחשבון שהפרטים עשויים להשתנות):

אלטון ג'ון

Farewell Yellow Brick Road Tour

סיבוב ההופעות האחרון של אלטון ג'ון יוצא לדרך. ג'ון יופיע בלונדון, מנצ'סטר, ליברפול, פריז, ברלין, הלסינקי, אנטוורפן, ברצלונה ועוד. למרות חוסר הוודאות בעקבות הקורונה, מכירת הכרטיסים לכל ההופעות של אלטון ג'ון ברחבי העולם עדיין מתקיימת.

מחיר כרטיסים: החל מ-50 יורו לכרטיסים הזולים ביותר.

פרל ג'אם

טור אירופאי חדש

במקביל לסיבוב הופעות סולו של אדי וודר, להקת פרל ג'אם תצא לסיבוב הופעות גדול באירופה ותופיע בלונדון, וינה, קרקוב, סטוקהולם, בודפשט, אמסטרדם ועוד לכל אורך חודש יולי 2020. מכירת הכרטיסים עדיין מתקיימת נכון לזמן זה.

מחיר כרטיסים: החל מ-100 יורו.

להקת קיס (Kiss)

End of the Road World Tour

גם להקת קיס תהיה בדרכים בקיץ הקרוב עם סיבוב ההופעות שלהם – End of the Road World Tour. הטור התחיל עוד בשנת 2019 וצפוי להסתיים רק ב-2021. בחודשים הקרובים קיס צפויים להופיע בדורטמונד, המבורג, פראג, ורונה, בודפשט, סופיה ועוד.

מחיר כרטיסים: החל מ-100 יורו לכרטיסים הזולים ביותר.

בילי אייליש

Where Do We Go? World Tour

הזמרת המצליחה והמדוברת ביותר כיום בילי אייליש מציגה את סיבוב ההופעות הרביעי שלה Where Do We Go? World Tour שהתחיל בחודש מרץ ונעצר עקב הקורונה. החל מחודש יולי 2020, תוכלו לראות את בייליש באמסטרדם, מדריד, ברלין, מילאנו, פריז, מנצ'סטר, לונדון ועוד.

מחיר כרטיסים: בין 40 ל-180 יורו.

קינגס אוף ליאון

סיבוב הופעות עולמי

סיבוב ההופעות של הלהקה המצליחה קינגס אוף ליאון (Kings of Leon) היה אמור להגיע למדינות רבות באירופה בקיץ האחרון אך כולן בוטלו עקב הקורונה. למרות זאת, בספטמבר, תוכלו לראות את הלהקה בלייב במקסיקו.

מחיר כרטיסים: החל מ-50 יורו לכרטיסים הזולים ביותר.