הופעות בחו"ל ב-2023

כל ההופעות השוות שמחכות לכם בחו"ל השנה

ברוכים הבאים למדריך הטוב ביותר ברשת למידע על הופעות בחו"ל של אתר "מטיילים בעולם".

אז אילו הופעות שוות תוכלו למצוא כבר בחודשים הקרובים באירופה וארה"ב? קבלו את הרשימה העדכנית של ההופעות השוות ביותר בחו"ל שתוכלו לטוס אליהן כבר בחודשים הקרובים:

אז אילו הופעות בחו"ל מחכות לכם ב-2023?

עולם ההופעות בחו"ל חוזר ובגדול ואלו הן ההופעות הגדולות שתוכלו למצוא באירופה וארה"ב בשנה הקרובה:

רגע לפני שמתחילים – טיפ זריז לחיפוש טיסות זולות: אם עדיין לא הזמנתם טיסה, כדאי לכם ממש לבדוק את אתר Skyscanner (סקיי סקאנר). אמנם זהו אתר בשפה האנגלית, אבל האיכות, הממשק ובעיקר השירות שהוא מציע, מנצח את כל אתרי הטיסות הישראליים – גם בידידותיות למשתמש וגם במחירי הטיסות המוזלות שהוא מוצא עבורכם.

זהו אחד האתרים הידועים ביותר בעולם לחיפוש טיסות כשהוא ידוע במיוחד בזכות השילובים הייחודיים שהוא מוצא, במטרה להשיג את מחירי הטיסות הזולים ביותר בשוק. בקיצור, שווה בדיקה!

איך מחפשים טיסות עם אתר Skyscanner? הכנו לכם מדריך מפורט ומצולם!

אלטון ג'ון

Farewell Yellow Brick Road Tour

סיבוב ההופעות האחרון של אלטון ג'ון היה אמור לצאת עוד בשנה שעברה אך נאלץ להתבטל עקב הקורונה. עתה, חוזר ג'ון להופיע ומציג סיבוב הופעות רחב במיוחד ל-2023 ויציג הופעות בברצלונה, ספרד ויעדים נוספים.

מחיר כרטיסים: החל מכ-500 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר.

הארי סטיילס

הארי סטיילס הוא אחד הזמרים הכי מצליחים כיום ואם אתם מעוניינים לראות הופעת לייב של אמן הנמצא בשיאו, הופעה של האיר סטיילס בחו"ל היא ללא ספק הדבר. סטיילס יופיע בחודשים הקרובים בלונדון, פריז, פראג, וינה ועוד.

מחיר כרטיסים: החל מ-160 דולר לכרטיסים הזולים ביותר.

להקת קולדפליי

להקת קולדפליי המעולה הנחשבת לאחת המצליחות ביותר בעולם, תגיע לערים רבות באירופה במהלך 2023 ותופיע בברלין, פריז, לונדון וגלאזגו. אם אתם מחפשים הופעה רצינית וחוויתית, הופעה של קולדפליי בחו"ל היא ללא ספק מה שאתם מחפשים.

מחיר כרטיסים: החל מכ-500 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר.

פסטיבלי מוזיקה בחו"ל שבהחלט שווה לטוס אליהם!

כרטיסים לפסטיבל לולהפלוזה (Lollapalooza)

פסטיבל לולהפלוזה שבארה"ב הוא בין אירועי המוזיקה הגדולים בעולם ומציע חוויה ייחודית וחד פעמית של הופעות ואווירה מחשמלת. השנה יתקיים הפסטיבל בסוף חודש יולי 2023.

מחיר כרטיסים: החל מ-535 דולר

הופעות חול 2023

כרטיסים לפסטיבל קואצ'לה (Coachella)

עוד פסטיבל מוזיקה עצום הנחשב גם הוא בין הטובים בעולם, הוא פסטיבל קואצ'לה המתקיים מדי שנה בקליפורניה ארה"ב. הפסטיבל השנה יתקיים בחודש אפריל 2023 עם רשימה ארוכה של אמנים מעניינים ומסקרנים.

מחיר כרטיסים: החל מ-487 דולר

בקרוב מאוד נעדכן כאן על הופעות גדולות נוספות שצפויות להגיע לאירופה ולארה"ב כבר בחודשים הקרובים. בואו לבקר ולהתעדכן…

אז מה היה לנו בכתבה?