אתם שאלתם - אנחנו עונים

גשר מצודת לונדון - מה בדיוק רואים שם? וכמה עולים כרטיסים?

גשר מצודת לונדון
גשר מצודת לונדון

תשובה: גשר מצודת לונדון (Tower Bridge) הוא הגשר המפורסם של לונדון ואחד מסמלי העיר שכבר יצא לכם לראות בוודאי, בתמונות הרבות ברחבי הרשת.

הגשר ממוקם סמוך למצודת לונדון ומכאן כמובן, שמו. הגשר משמש למעבר בין הרובע סאת'ק לבין גבעת מצודת לונדון וידוע במיוחד, בזכות היותו גשר מתרומם המאפשר לאוניות לעבור תחתיו.

הגשר מורכב למעשה משני מעברים – המעבר התחתון המשמש למעבר כלי רכב והמעבר העליון ששימש בעבר למעבר עבור הולכי רגל וכיום משמש כמוזיאון. מטיילים רבים שמגיעים לבקר במצודה, בוחרים גם לבקר בגשר ומטפסים למעבר העליון המתנשא לגובה של 42 מטרים ומציע למבקרים שתי אטרקציות עיקריות.

הראשונה היא נוף מדהים של לונדון הנגלה מגובה של 42 מטרים, והשנייה, מוזיאון מעניין ומרתק המציג את ההיסטוריה של הגשר באמצעות תמונות וסרטים.

כרטיסים לגשר מצודת לונדון

כאמור, הכניסה לגשר ולמוזיאון היא בתשלום, אך לא גבוה. מחיר הכרטיסים הכוללים גם את הכניסה למוזיאון, עומד על כ-12 יורו לאדם. את הכרטיסים מומלץ לרכוש אונליין כדי לחסוך המתנה בתור לקופות הכרטיסים.

ניתן לרכוש כרטיסים דיגטליים (ללא הצורך בהדפסת הכרטיסים) באמצעות אתרים כמו אתר "Tiqets" המצויין בעמוד הבא או באתר "Get Your Guide" הפופולרי כאן.

שאלות נפוצות נוספות על לונדון

עוד מידע על לונדון באתר "מטיילים בעולם"

  • פנו לכם אחה"צ או ערב אחד וקפצו לאחד מהמיוזיקלס השווים בווסטאנד של לונדון. הנה מדריך ובו כל המידע העדכני על מחזות זמר בלונדון ב-2021. אילו מופעים רצים השנה? איפה קונים כרטיסים? ועוד מידע רב.
  • אל תחשבו על הזמנת מלון בעיר לפני שקראתם את המדריך השלם שלנו למציאת מלונות מומלצים בלונדון ב-2021. המידע המקיף והטוב ביותר שתמצאו ברשת.
  • מטיילים עם ילדים בלונדון? בואו לקרוא את המדריך המקיף ביותר ברשת שכתבנו באתר על לונדון עם ילדים ב-2021.
  • בואו להכיר אטרקציות בלונדון שכל תייר חייב להכיר. כל המידע שצריך לדעת לרבות מחירים, כרטיסים, שעות פעילות, דרכי הגעה ועוד.
  • הסטודיו של הארי פוטר, טיול לסטונהנג', טירת וינדזור ועוד… אפשר גם לצאת מלונדון ליום אחד ולהכיר אטרקציות מרתקות לכל המשפחה. תוכלו למצוא את המומלצות שבהן בעמוד הבא.
  • אספנו לכם את הסיורים המומלצים ביותר בלונדון ב-2021. את המדריך הזה לא כדאי לפספס!

ברוכים הבאים לאתר "מטיילים בעולם"

כאן תמצאו את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת. בלי חפירות ובלי תוכן מיותר. רק מה שחשוב באמת!

חפשו באתר עכשיו

חפשו מלונות ברחבי העולם

Booking.com

אנחנו גם בפייסבוק