אנו באתר "מטיילים בעולם" משתדלים להציג את מדריכי התיירות היעילים והאינפורמטיביים ביותר שאפשר, בצורה קלה, ברורה ועדכנית.

המדריכים שאנו כותבים, נכתבים מתוך ניסיון רב של טיולים ברחבי העולם ובאמצעות מחקר מעמיק באתרים וגורמי מחקר מובילים מהארץ ומהעולם.

כדי שהמדריכים יהיו יעילים ככל האפשר, אנו משתדלים לסנן מידע לא נחוץ ומיותר, ודואגים להשאיר רק את המידע החשוב. בנוסף, אנו גם דואגים להציג את כל המידע בעמוד מסודר אחד ולא לחלק אותו למספר עמודים רבים כפי שעושים רבים מאתרי התיירות השונים (כולל המובילים ביותר).

כמו כן, המדריכים שלנו יכללו תמיד גם מחירים עדכניים של טיסות, מלונות וכד', אותם אנו בודקים בעזרת מחקר מעמיק. זאת, כדי שתוכלו לתכנן את הטיול גם בתוך מסגרת תקציבית שהיא כידוע לכם, פרמטר חשוב ומכריע בכל טיול.

חשוב לציין שאנו לא מתיימרים להחליף אתרי תיירות מעולים כמו "למטייל", "מסע אחר" ואחרים. כבודם במקומם מונח. אך מכיוון שהמידע באתרים אלו הוא כה רב, לעיתים קרובות מאוד הגולשים הולכים פשוט לאיבוד בין כל המידע ואת זה בדיוק אנו מעוניינים לפתור.

אתר "מטיילים בעולם" הוא האתר חדש וחסר בו עדיין תוכן רב. אנו דואגים לעדכן את האתר לעיתים קרובות מאוד, עם מידע חדש ועם מדריכים חדשים.

אנו מקווים שתוכלו להיעזר כמה שיותר במדריכים שלנו ונשמח לשמוע מכם הערות או רעיונות בכל נושא. צרו איתנו קשר באמצעות הדף הבא.